מהי נורמולוגיה קבלית

נומרולוגיה קבלית לפי הנורמולוגיה, לתאריך הלידה ולשמו של האדם יש חשיבות גבוהה משום שהם יכולים לשקף את אישיות האדם, כישוריו, צרכיו, יכולותיו ועוד. הנומרולוגיה פועלת לפי מספרים, לכל אות יש ערך מספרי – המספרים של השם (פרטי ומשפחה) והמספרים של תאריך הלידה. נומרולוגיה הינה שיטה מדויקת מאוד לקריאת גורל האדם וייעודו בחיים. 

נומורולוגיה קבלית

נומרולוגיה קבלית יהודית היא נומרולוגיה המבוססת על ספרי תורת הקבלה היהודית בכלל ועל ספר הזוהר בפרט. תורת הקבלה רואה במספרים חיבור רוחני בין האלוהות לאדם כאשר המספרים משפיעים על תכונות האדם , ייעוד, שאיפות, עיסוק וכד’. כיום משמשת נומרולוגיה קבלית ליעוץ והכוונת אנשים בחיים . תוצאות המספרים מדוייקים ולכן יכולים לתת פתרונות והכוונות.

תורת הקבלה מאמינה כי כל היקום והעולמות נבראו בסוד האותיות הקדושות של הא-ב העברי. 

לכל אדם שני כלים עקריים ללימוד ולתיקון: תאריך הלידה והשמות 

נומרולוגיה קבלית מנתחת ומחשבת כלים אלו על מנת לדעת מה גורל האדם. 

מהי קבלה מעשית

ישנם ארבעה עולמות על פי חוכמת הקבלה – עולם אצילות , בריאה , יצירה ועולם של קבלה מעשית. עולם של קבלה מעשית הוא עולם העשייה – העולם בו אנו חיים .

קבלה מעשית הן העיצות, הסודות והפתרונות של חוכמת הקבלה- עצות מעשיות מעולם הקבלה לפתרון בעיות שונות ולשיפור איכות החיים. הקבלה מאמינה כי מוצרי הקבלה ופעולות מסויימות שנעשה יכולות לשנות את גורלינו שלנו ואת גורל העולם כולו.

קבלה מעשית מציעה פתרונות לסבל, בריאות, אהבה נכזבת, אבטלה וכד’ באמצעות אמונה בתורת הקבלה ושימוש במוצרי עולם הקבלה כגון קמיע, שימוש בשמות השם ועוד. האמונה של קבלה מעשית טוענת כי מעשים אלו יובילו לקץ הסבל.

הקבלה המעשית משתמשת בחכמת הקבלה על מנת להשפיע על אירועים המתרחשים בעולם.
יש הטוענים כי הארי ז”ל, מייסד השיטה המרכזית של תורת הקבלה, קבע כי אסור להתעסק עם קבלה מעשית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.