כן אתה , הבלונדיני עם העיניים הכחולות

אני לא מצפה שתנסה אפילו להבין את המצב שלי כרגע, אני לא מצפה שתנסה לתקן משהו. הכל התחיל ביום של המבחנים לחטיבה , בפעם שראיתי אותך לראשונה. הכרנו לפני זה , אבל רק בפייס , ושמעתי שאמרת שאני מכוערת. אני זוכרת איך התכווצת כשעברתי לידך ביום ההוא, זה גרם לי להעלות חיוך על הפנים .

ביום ההוא התחלת לדבר איתי יותר בפייסבוק , ומשם העניינים התגלגלו ליציאה לסרט , ואז לזוגיות. היינו ה-זוג , אבל הרגשתי ריקנות במערכת היחסים הזאת , למרות שאהבתי אותך כלכך … אז נפרדתי ממך , אמרתי שאני צריכה הפסקה להבין מה נכון ומה לא נכון , ובאמת הערכת את זה , ועל זה אני הערכתי אותך. למרות זאת, נשארנו ידידים טובים , ואפילו הגנת עליי כשחבר שלך קרא לי זונה .

ללא ספק היינו עוד מאוהבים זה בזו. אח´´כ התפתח הריב , חודשיים לא דיברנו – אני אפילו לא זוכרת למה ! אבל אחרי חודשיים ריקים באת וביקשת סליחה , ושוב למדתי להעריך אותך כבנאדם. אז לא דיברנו ממש אחרי זה , וכשחזרנו אחרי חופשה לבית הספר, לא אמרת לי מילה בכלל . ככה יומיים לא דיברנו בכלל , ואז תפסתי את עצמי בידיים ודיברתי איתך – אמרת שזאת תקופה רעה. לקחתי אתזה בסדר, אמרתי שיהיה טוב. ובאמת היה טוב ! בבית הספר היית מציק לי כל הזמן , תוקע בי מבטים ובוהה בי ללא הפסקה.

אני זוכרת אפילו שניגשת אליי בהפסקה ודיברת איתי , למרות שיכולת להיות עם החברים שלך . ובאמת , לכולם היה נראה כאילו אתה מאוהב בי. אותי זה לא שכנע , אני יודעת שאתה בנאדם הפכפך , יותר גרוע מבחורה בתקופת מחזור.

אז אני וחברה התערבנו שאתה אוהב אותי (אני הצבעתי שלא כי אתה בנאדם הפכפך , כמו שכתבתי מקודם) , ונכנסתי אליה לפייס , והיא שאלה אותך אם אתה אוהב אותי – אמרת שלא , ושבינינו כבר לא יקרה כלום. זה די שבר אותי , ושכנעתי את עצמי שזה חסר טעם להלחם על בנאדם שמסתבר שלא ינגב לי את הדמעות כשאני יבכה.

אני לא מצפה להתנצלות , אבל נתת לי תחושה שאתה אוהב אותי . הצקת רק לי , הסתכלת רק עליי, דיברת רק עליי – למרות ש80 אחוז מהשכבה בנות , שאני חייבת להודות די יפות . לא היית צריך לתת לי תחושה כזאת , ואז לנפץ לי הכל בפנים . מקווה שתמצא מישהי אחרת לשגע ברגשות ההפכפכיים שלך . בהצלחה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.