אכזבת אותי אלוקים

התאכזבתי ממך. אני הגעתי מבית חילוני מגיל 15 לקחתי על עצמי שבת וחגים התפללתי , בירכתי קיימתי מצוות האמנתי בך. תמיד שמחתי בהיותי יהודיה כי אמרתי שיש לי על מי להישען במקרה של צרה . טעיתי.

כמעט לכל אורך חיי הייתי עצובה העברת אותי ניסיונות בזה אחר זה וכשהסתיים לו אחד נתת אחר. עברתי את כולם עד שהבאת לי חולי שאין לו מרפא אני שנה סובלת ייסורים קשים שנה שאני רק בוכה וזועקת הפכת אותי בין רגע מאדם שמח בחלקו ומאושר ויפה לאדם הכי עצוב אומלל ומכוער שקיים הנפש שלי מתה . הבאת אותי לקצה .

שום תרופה ממה שיכול לעזור לי לא עוזרת אתה ניתן לי להתמודד לבד עם הייסורים ולמה? כשאתה מעניש אותי אני לא יודעת אפילו על מה אתה מעניש את הילדים שלי ואת בעלי ומה עשינו כל חיינו? התפללנו אליך ? שמרנו את השבת והחגים גידלתי את ילדיי בחינוך דתי כל דבר בבית היה רק אתה להתפלל רק אליך שרק אתה עוזר שאתה הרופא , המכלכל, המזין הכל. ומה קיבלתי בתמורה? שאתה שונא אותי כל כך!

אני כל כך כועסת עליך , אני כל כך שונאת אותך ברגע זה אתה מעביר אותי ייסורים קשים שאפילו מחבל לא עובר!!!!

ואז הבנתי שאת הקרובים שלך אתה אוהב להעניש ודווקא הרחוקים נהנים מכל רגע ורגע. אני מצטערת שהאמנתי בך והלכתי אחריך , אני מצטערת שהכנסתי אותך לביתי ,אני מצטערת על כל הדברים שעשיתי בשבילך מצטערת על הכל כי כלום לא השתלם לי אם ברגע שבאמת כני זקוקה לך בחרת לעזוב , בחרת לא לשמוע . והצמדת אותי לקיר בצורה כזאת שאתה נותן לי אפשרות אחת לסיים עם הכל אפשרות שלא הייתי בוחרת בה לעולם לולא הייתי סובלת כל כך.

לא אכפת לך מהילדים הקטנים שלי לא אכפת לך מההיריון שלי או מבעלי שהולך שבי אחריך .

אכפת לך רק להראות תראו אותי אני יכול לעשות מה שבא לי!!!

אז תודה לך , תודה שאתה אכזר אליי כל כך וסליחה, סליחה שבטחתי בך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.